Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pėrfundon aventura amerikane e Bekham

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 33
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Pėrfundon aventura amerikane e Bekham   23/11/2009, 17:35

Ka pėrfunduar keq aventura amerikane e Dejvid
Bekam. Ekipi i tij Los Anxhelos Galaksi, ka humbur me penallti finalen
e Mexher Lig Skor, kundėr Real Salt Lejk. Koha e rregullt e ndeshjes qė
u zhvillua nė Siatėll, pėrfundoi 1-1. Gjatė penalltive rezultoi deēiziv
gabimi i futbollistit Mek-Gi, qė ēoi rezultatin nė 6-5. Tashmė Bekam e
pret Milan, edhe pse ai i siguroi tifozėt se “pas Italisė” do tė
rikthehej sėrish te Galaksi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pėrfundon aventura amerikane e Bekham   28/11/2009, 17:52

Sa keq valla, bash avanture e mir ishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pėrfundon aventura amerikane e Bekham
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: