Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Olldashi: Rama, ka shitur nė mėnyrė tė paligjshme tokat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Olldashi: Rama, ka shitur nė mėnyrė tė paligjshme tokat   23/11/2009, 17:33

Ministri i Transportit, Sokol Olldashi, ka
akuzuar sot pėr shitje tė paligjshme tokash, kryetarin e Bashkisė sė
Tiranės, Edi Rama. Ministri Olldashi deklaroi, se Rama ka shitur tokėn
tek ish-parku Rinia, e cila ishte pronė shtetėrore. Ai tha, se
kryebashkiaku ka shitur 1.350 metra katrorė tokė, me njė ēmim prej 100
euro metri, duke u shkaktuar qytetarėve njė dėm prej 3.7 miliardė
lekėsh. Olldashi kėrkoi qė Prokuroria ta hetojė ēėshtjen e denoncuar
publikisht, duke premtuar fakte tė reja shkeljesh, nė tė ardhmen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Olldashi: Rama, ka shitur nė mėnyrė tė paligjshme tokat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: