Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Thaēi: Projekt-buxheti 2010, i mundėson Kosovės zhvillim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Thaēi: Projekt-buxheti 2010, i mundėson Kosovės zhvillim   23/11/2009, 17:33

Projekt-buxheti i vitit 2010 i mundėson Kosovės
zhvillim ekonomik, vazhdim tė reformave, si dhe integrim tė vendit.
Kėshtu deklaroi kryeministri kosovar, Hashim Thaēi, gjatė prezantimit
tė projekt-buxhetit tė ri, pėrpara deputetėve tė kuvendit nė Prishtinė,
paraditen e sotme. Thaēi deklaroi, se buxheti i ri ėshtė 6% mė i madh
se sa ai i kėtij viti, duke kapur shifrėn 1.46 miliardė euro.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Thaēi: Projekt-buxheti 2010, i mundėson Kosovės zhvillim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: