Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Filipine: Shndėrrohet nė tragjedi pengmarrja e politikanėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Filipine: Shndėrrohet nė tragjedi pengmarrja e politikanėve   23/11/2009, 17:32

Ėshtė shndėrruar nė njė tragjedi, marrja peng e
disa politikanėve, gazetarėve dhe avokatėve, tė kryer nga rreth 100
rebelė nė Mindanao tė Filipineve. Ushtria filipinase gjeti paraditen e
sotme trupat e pajetė tė 29 prej pengjeve. Sipas saj, pengmarrja ėshtė
kryer nga mbėshtetėsit e njė politikani tė zonės, qė synonte tė
pengonte njė rival tė tij tė vazhdonte garėn, pėr zgjedhjet e pritshme
politike dhe administrative.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Filipine: Shndėrrohet nė tragjedi pengmarrja e politikanėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: