Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blerim Namani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 34
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Blerim Namani   22/11/2009, 16:57

Blerim Namani

ĒAMĖRIA

Tokė e dashur, jona Ēamėri,
Ah, sa e bukur je;
Jo,
kurrė nuk tė harrojmė,
Pėr Ty do tė luftojmė!


Me AKSH-nė, nė
ballė,
Tokat tona do t“i ēlirojmė,
Shovenistėt, pushtuesit grekė,

Nga trojet tona do t“i dėbojmė.


Rroftė Kosova heroike,

Rroftė Shqipėria Etnike;
Sė bashku me Ēamerinė
Do ta gėzojmė
ardhmerinė.


Jo, se harrojme Manastirin,
Shkupin, Preshevėn,
Plavėn e Gucinė,

Gurin e kufirin shqiptar nė Toplicė,
Tjetri, ai i
vjetri, nė jug te Ēamėrisė!


Blerim Namani, 17.03.2006
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Blerim Namani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Letėrsia-
Kėrce tek: