Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Aerosmith ngel pa ze.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Aerosmith ngel pa ze.   14/11/2009, 17:39

Kitaristi i legjendareve "Aerosmith", Joe Perry, ka njoftuar se vokalisti dhe lideri i tyre Steven Tyler i ka braktisur.
Ky lajm vjen vetėm disa muaj pasi Tyler kishte mohuar publikisht thashethemet qe diktonin se grupi ėshtė pranė ndarjes- si pasojė e anullimit tė koncerteve, lėndimeve dhe aksidenteve.

“Steven ėshtė larguar. Nuk mund tju them gje tjeter” - ka thėnė Perry duke shtuar se nuk e di nėse vendimi i tij ėshtė pėrfundimtar apo i pėrkohshėm.

Sido qė tė jetė, kitaristi ėshtė i vendosur tė vazhdojė me grupin edhe nėse Tyler refuzon tė kthehet mė tek “Aerosmith”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Aerosmith ngel pa ze.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: