Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Leksione nga Bono

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Leksione nga Bono   14/11/2009, 17:34

Jay-Z thotė se ka mėsuar shumė pėr artin skenik duke studiuar performacat e liderit tė U2, Bono Vox.
“Ka ditė qe je m…. Nuk te behet asgje, e jo me te dalesh ne skene, por prape duhet te gjesh ate vijen e mesme, duhet te percjellesh mesazhin sa me mire dhe sa me fort tek ata qe kane paguar bileten per te te pare. Une kam qene shume i levizshem ne skene dhe me eshte dashur shume pune, duke para shpesh koncertet e U2, per te qendruar ne vendin e duhur ne momentin e duhur” thotė Jay-Z duke shtuar -
”Njė fije e ngushtė e ndan mos lėvizjen nė skenė dhe tė qenit i mėrzitshėm: Bono per shembull nuk lėviz nė skenė, por ėshtė njė performues i fuqishėm, di si ti amplifikoje levizjet, apo si te beje nje monolog per se mbari. Eshte njeriu qe me ka mesuar shume.”

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Leksione nga Bono
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: