Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vėrtet e pa besueshme.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vėrtet e pa besueshme.   26/11/2007, 16:00

Vėrtetė aktualisht ėshtė shum tronditėse!! (Sidomos
pjesa e fundit, por lexoje sė pari tė tėren)

1. New York City ka gjithsejė 11 germa

2. Afghanistan ka gjthsejė 11 germa.

3. Ramsin Yuseb (Terroristi i cili ka kėrcėnuar
se do t’i shkatrrojė kullat binjake nė vitin 1993)
poashtu ka gjithsejė 11 germa.

4. George W Bush poashtu ka 11 germa.

Kjo mund tė jetė njė koinqidencė e thjeshtė, por i
benė gjėrat mė interesante kėtu:1) New York ėshtė Shteti i 11-tė.

2) Aeroplani i parė i cili ėshtė pėrplasur pėr
kullat binjake ka qenė fluturimi numėr 11.

3) Fluturimi numėr 11 ka bartur 92 persona
(9+2=11).

4) Fluturimi numėr 77 i cili poashtu ėshtė
pėrplasur pėr kullat binjake ka bartur 65 udhėtarė
(6+5=11)

5) Tragjedia ka ndodhur me 11 Shtatorė, apo ashtu
siqė tani ėshtė e njohur 9/11 (9+1+1=11)

6) Kjo datė ėshtė e ngjajshme me numrin e
emergjences sė servisit telefonik 911 (9+1+1=11)Njė koinqidencė e plotė apo jo…?:1) Numri total i viktimave nė avionėt e rrėmbyer
ka qenė 254 (2+5+4 =11).

2) 11 Shtator-i ėshtė dita e 254 me radhė nė
vitin kalendarik. Prap kemi (2+5+4=11).

3) Bombardimi i Madridit ka ndodhur me 3/11/2004
(3+1+1+2+0+0+4=11).

4) Tragjedia e Madridit ka ndodhur 911 (9+1+1=11)
ditė pas incidentit tė kullave binjake.Tani kjo ėshtė ajo qė gjėrat i bėnė tė mbinatyrėshmė
(tė frikėshme):Simboli mė i njohur pėr SHBA-tė, pas yjeve &
shiritave, ėshtė Shqiponja. Vargjet mė poshtė janė
tė marrura nga Kurani, libri i shenjėt Islamik:"Pasi qė ėshtė e shkruar se njė bir Arabie do ta
zgjoi Shqiponjėn Frikėsuese. Tėrbimi i Shqiponjės do
tė bie mbi tokat e ALLAHUT pėrderisa disa popuj tė
shėndruar nė dėshprim akoma mė tė kėnaqur: pėr
tėrbimin e Shqiponjės Frikėsuese pastruan tokat e
ALLAHUT dhe aty ka pasur PAQE”. Ky citat ėshtė numėr
9.11 nga KURANI.
Kėt pjes nuk e kam hasur ne Kur^an
Akoma nuk jeni tė bindur pėr kėtė… ?! Provojeni kėte
dhe shikoni se si do tė ndjeheni pastaj. Mua mė janė
ngritur flokėt pėrpjetė nga kjo:Hapeni Microsoft Word dhe bėni si mė poshtė:

1. Shkruani me tė mėdha Q33 NY. Ky ka qenė numri
i fluturimit tė avionit tė parė qė ka goditur kullat
binjake.

2. Selektojeni kėte:- Q33 NY

3. Shėndrojeni fontin nė madhėsinė 48.

4. Shėndrojeni fontin actual nė WINGDINGS dhe do
tė fitoni:


Q33 NYĒka po mendoni tani!!!ek.mk. b3k1m1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Vėrtet e pa besueshme.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shkenca :: Shkenca & Teknologjia-
Kėrce tek: