Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ministri i Shėndetėsisė, Petrit Vasili, takim me studentė...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Ministri i Shėndetėsisė, Petrit Vasili, takim me studentė...   31/10/2009, 18:19

Kujdesi shėndetėsor ėshtė primar dhe ndėrgjegjėsimi ndaj tij duhet tė jetė nė thelb tė edukimit tė studentėve tė Fakultetit tė Infermierisė. Kėshtu deklaroi sot ministri i Shėndetėsisė, Petrit Vasili gjatė njė takimi me studentė dhe drejtus tė kėtij fakulteti. Vasili e quajti shumė tė rėndėsishėm Fakultetin e Infermierisė, pėr reformimin e duhur tė mbarė sektorit shėndetėsor shqiptar. I pranishėm nė takim ishte edhe rektori i Universitetit tė Tiranės, Dhori Kule, i cili deklaroi, se "diplomat e infermierisė po njihen ngado dhe cilėsia e studentėve tė tij po rritet".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Ministri i Shėndetėsisė, Petrit Vasili, takim me studentė...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: