Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 EULEX: Identifikohen 2 viktima tė tjera tė tragjedisė...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: EULEX: Identifikohen 2 viktima tė tjera tė tragjedisė...   31/10/2009, 18:18

Mėngjesin e sotėm janė identifikuar dy viktima tė tjera nga tragjedia nė lumin Tisa, bėri tė ditur EULEX-i. Viktimat, njė grua dhe njė fėmijė, janė identifikuar nga departamenti i krimit tė organizuar pranė Policisė sė Kosovės. Tashmė tė pesė trupat e gjetura nė lumin Tisa janė identifikuar, bėjnė tė ditur tė njėjtat burime. EULEX-i ka vlerėsuar pozitivisht bashkėpunimin me prokurorinė e Serbisė lidhur me zbardhjen e rastit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
EULEX: Identifikohen 2 viktima tė tjera tė tragjedisė...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: