Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjykata e Hagės, shqyrton hapjen e njė qendre me materiale..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Gjykata e Hagės, shqyrton hapjen e njė qendre me materiale..   31/10/2009, 18:17

Gjykata e Hagės po e shqyrton nevojėn pėr hapjen e njė qendre pėr grumbullimin e materialeve nė Kosovė. Deklarata ėshtė bėrė nga drejtuesja e dhomės gjyqėsore tė Gjykatės, Ketrin Marshi Uhel, gjatė njė takimi me Ministren Kosovare tė Drejtėsisė, Nekibe Kelmendi. Sipas saj, Haga ėshtė duke marrė informacione nga tereni, nėse ėshtė e nevojshme hapja e njė qendre pėr grumbullimin e materialeve tė Gjykatės, ku qytetarėt e Kosovės mund tė informohen dhe mund tė kenė akses nė rastet qė janė gjykuar nė Hagė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Gjykata e Hagės, shqyrton hapjen e njė qendre me materiale..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: