Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britani: Pushohet nga puna Kėshilltari i lartė i Qeverisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Britani: Pushohet nga puna Kėshilltari i lartė i Qeverisė   31/10/2009, 18:17

Kėshilltari i lartė i qeverisė pėr ēėshtjet e drogės nė Qeverinė Britanike ėshtė pushuar nga puna. Arsye ėshtė njė deklaratė e tij, sipas sė cilės, “ekstazi dhe kanabis, janė mė pak tė rrezikshme se alkooli dhe duhani”. Ky deklarim duket se nuk ėshtė pėlqyer nga Dauning Strit. Dejvid Nut tha se kishte mbetur keq pas largimit, ndėrsa shtoi se “politika ėshtė politikė, ndėrsa shkenca " shkencė, dhe se herė-pas-here, ka tension mes tyre. Nut, aktualisht profesor nė universitetin e Bristolit, akuzoi kryeministrin Gordon Braun, se ka shprehur opinione irracionale mbi rrezikun e marihuanės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Britani: Pushohet nga puna Kėshilltari i lartė i Qeverisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: