Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Formula 1:Sezoni i ardhshėm, nė garė edhe njė pilot 'Sena'

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Formula 1:Sezoni i ardhshėm, nė garė edhe njė pilot 'Sena'   31/10/2009, 18:15

Formula 1 nuk do tė mbetet pa njė mbiemėr “Sena”. Pikėrisht nipi i pilotit tė madh Airton Sena, do tė jetė nė timonin e njė makine tė Formula 1 nė sezonin e ardhshėm. Bruno Sena, 26 vjeē, ka firmosur pėr “Kamos Meta”, ekipit brazilian qė sapo ka hyrė nė shoqatėn, e cila bashkon ekipet e Formula 1. Pėrgjegjėsi i kėtij ekipi, Enrike Rodrigez de Kastro, tha se ėshtė nder pėr “Kampos Meta” qė tė rikthejė mbiemrin Sena nė Formula 1.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 33
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Formula 1:Sezoni i ardhshėm, nė garė edhe njė pilot 'Sena'   2/11/2009, 19:16

Hajde mashallah.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Formula 1:Sezoni i ardhshėm, nė garė edhe njė pilot 'Sena'
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: