Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ngjarja nė Dibėr, Topi: Njė pėrgjegjėsi e tė gjithėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ngjarja nė Dibėr, Topi: Njė pėrgjegjėsi e tė gjithėve   28/10/2009, 16:30

Presidenti, Bamir Topi, reagoi sot pėr ngjarjen e denoncuar dje nė Top-Media, se nė Maqellarė tė Dibrės, dy motra mbaheshin prej mė shumė se 20 vjetėsh, tė lidhura me zinxhirė. "Situata e Maqellarės ėshtė dramatike, theksoi presidenti, duke e quajtur histori tė papra-nueshme e tė papėlqyer". Pėr Topin, ajo qė ngjau nė Maqellarė ėshtė pėrgjegjėsi e qeverisė dhe e presidentit. Dimensioni i gruas, sipas kreut tė shtetit, duhet tė dalė pėrtej Tiranės dhe nė ēdo cep tė vendit. Kėto deklarata, presidenti i bėri gjatė njė takimi pėr fuqizimin e rolit tė grave nė shoqėri. Drejtoresha e USAID-it, nė vendin tonė, Roberta Mahoni, deklaroi nga ky aktivitet se "dhuna nė familje, papunėsia dhe mungesa e pėrfaqėsimit tė grave nė vendim-marrje, janė ēėshtje qė duhen parė me pėrparėsi nė Shqipėri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ngjarja nė Dibėr, Topi: Njė pėrgjegjėsi e tė gjithėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: