Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tragjedia nė Tisa, arrin nė 5 numri i trupave tė gjetur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tragjedia nė Tisa, arrin nė 5 numri i trupave tė gjetur   28/10/2009, 16:29

Arrin nė 5 numri i trupave pa jetė, tė zbuluar tragjedisė nė lumin Tisa. Policia e Serbisė, ka gjetur edhe trupat e dy viktimave tė tjerė, qė dyshohet tė jenė tė kosovarėve tė mbytur, pas pėrmbysjes sė varkės, me tė cilėn udhėtonin 19 persona, ndėrsa po kalonin ilegalisht nga Serbia pėrmes lumit Tisa pėr nė Hungari. Bėhet fjalė pėr njė vajzė rreth 10-vjeēare, trupi I sė cilės ėshtė gjetur Adorjana-s, 5 km larg Kanjizhės. Ndėrkaq, afėr vendit ku ėshtė mbytur varka, ėshtė gjetur trupi i njė tė riu tė moshės 20-30 vjeēar. Gjykatėsi serb tha pėr mediat se nuk janė gjetur dokumente identifikimi. Policia serbe dyshon se tragjedia ka marrė jetėn e 4 femrave, 5 meshkujve dhe tė tjerėt, tė gjithė fėmijė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tragjedia nė Tisa, arrin nė 5 numri i trupave tė gjetur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: