Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rikthehen ngjarjet e dhunshme nė futbollin anglez

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rikthehen ngjarjet e dhunshme nė futbollin anglez   28/10/2009, 16:28

Rikthehen ngjarjet e dhunshme nė futbollin anglez. Tetė tifozė kanė pėrfunduar nė pranga mbrėmė, pas pėrleshjeve qė shpėrthyen pas ndeshjes pėr Karling Kap, Barnslej-Manēester Junajtid, qė pėrfundoi 0-2. Katėr tifozė tė Maēesterit akuzohen pėr grabitje dhe vandalizėm, pasi sulmuan njė bar nė brendėsi tė stadiumit. Ndėrsa katėr tifozė vendas akuzohen se kėrkuan tė ndalonin me dhunė trenin e tifozėve tė Junajtid, ndėrsa ktheheshin nė Manēester.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rikthehen ngjarjet e dhunshme nė futbollin anglez
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: