Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pak: Pa njohur Kosovėn, Serbia nuk bėhet pjesė e BE-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pak: Pa njohur Kosovėn, Serbia nuk bėhet pjesė e BE-sė   28/10/2009, 16:26

Serbia duhet ta ndryshojė politikėn e saj ndaj Kosovės, nėse dėshiron tė vazhdojė rrugėn drejt integrimit europian. Deklarata u bė nga euro-deputetja gjermane, Doris Pak, nė njė tryezė tė rrumbullakėt, nė Berlin. Zonja Pak tha, se problemi mė i madh i Serbisė ėshtė qė Kosova ėshtė fqinji i saj mė i afėrt, tė cilin nuk dėshiron ta njohė. Eurodeputetja gjermane u bėri thirrje serbėve qė jetojnė nė Kosovė, tė aktivizohen dhe tė marrin pjesė nė zgjedhjet lokale, nga tė cilat mund tė fitojnė vende nė kėshillat komunalė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pak: Pa njohur Kosovėn, Serbia nuk bėhet pjesė e BE-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: