Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 No line on the horizon – no line at all.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: No line on the horizon – no line at all.   28/10/2009, 16:10

Bono Vox = U2 eshte shprehur i zhgenjyer per suksesin o josuksesin e kengeve te albumit te ri te grupit.
“No Line On The Horizon” ishte nje nder albumet me te mira te ketij sezoni ne shitje por singellat ne pergjithesi zhgenjyen: “Get On Your Boots” e para kenge e lancur, arriti vetem vendin e 12, ndersa “I'll Go Crazy If I Don't Go Crazy” u rendit akoma me keq, e 32-ta.

Pra kenget e reja jane larg sukseseve “One” apo “Beautiful Day” te cilat mbreteruan chartet per nje periudhe te gjate.

“Ne albumin e fundit punuam shume, por pjeset jane le te themi sfiduese per njerez qe jane rritur me dieten e pop stareve”, ka thene lideri i U2, te cilet per kompesime kane patur nje tjeter turne te shenuar ne te ardhura dhe risi teknologjike: 360o Tour.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
No line on the horizon – no line at all.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: