Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ta kesh motren VIP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ta kesh motren VIP   28/10/2009, 16:09

Victoria Beckham do ti beje te motres nje dhurate shume te majme per Krishlindje. I ka ofruar ti paguaje dasmen.
HollyScoop.com shkruan se Posh-Spice ka menduar te paguaje dasmen e motrės sė saj tė vogėl, Louise, tė organizojė dhe tė financojė ēdo gjė gjatė martesės me tė dashurin Darren Flood, e vendosur te mbahet me 27 dhjetor.

Victoria i ka thėnė motres ‘Nuk mė intereson sa kushton, do tė jetė njė dhuratė e imja pėr Krishtlindje’.

Ish-kėngėtarja qe tani po merret me arkitekture interne ka kontraktuar Vera Wang per te realizuar fustanin e nuserise.
Ndonjehere dasmen e endrrave te realizon motra dhe jo burri.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ta kesh motren VIP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: