Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Radcliffe pronar i nje super vile.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Radcliffe pronar i nje super vile.   28/10/2009, 16:01

Harry Potter aka Daniel Radcliffe, ka blerė njė shtėpi ne New York, dhe jo ndonje shtepi do-si-do, por nje me vlera historike. Shtepia e tij eshte nje prej pronave mė tė famshme nė kėtė qytet, e ndėrtuar nė vitin 1847 nga njė kapiten deti pėr vajzėn e tij.

RealEstalker.com ka raportuar se 20-vjeēari ka paguar 5.65 milionė dollarė pėr shtėpinė e cila do te rinovohet sipas shijeve besojme jo alla magjistaresh, te Radcliffe. Meqe ra fjala shtepia ka 5 dhome gjumi. Ne cilen do te fleje Harry?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Radcliffe pronar i nje super vile.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: