Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dėnohen me 90 vjet burg tre ish-luftėtarė tė UĒK-sė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Dėnohen me 90 vjet burg tre ish-luftėtarė tė UĒK-sė   12/10/2009, 20:08

Dėnohen me 90 vjet burg tre ish-luftėtarė tė Ushtrisė Ēlirimtare tė Kosovės. Vendimin e mori Kolegji i Gjykatės sė Lartė nė Prishtinė i drejtuar nga gjykatėsi ndėrkombėtar Emilio Gati. Burim e Arsim Ramadani dhe Arben Kiqina u dėnuan me nga 30 vjet lirie, pėr vrasjen e 5 pjesėtarėve tė njė familjeje shqiptare, nė tetor tė 2001-it. Ngjarja ndodhi nė fshatin Baincė tė Drenasit. Fillimisht Unmik-u dėnoi 11 persona tė akuzuar pėr kėtė krim, por 7 prej tyre fituan lirinė pas apelimit tė ēėshtjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Dėnohen me 90 vjet burg tre ish-luftėtarė tė UĒK-sė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: