Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eshte heret per te vdekur.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eshte heret per te vdekur.   12/10/2009, 20:03

Megan Fox ka mohuar thashethemet se personazhi i saj nė filmin “Transformers” do tė pėsojė njė largim dramatik nga filmi duke vdekur nė serine e tretė.
Aktorja, e cila krahasohet shpesh me Jolie, e qe u bė e famshme ne rolin e Mikaela Banes nė serine e pare te sages me 2007, ka patur shume probleme me xhirimin perkrah Shia LaBeouf “Transformers: Revenge of the Fallen”. Producentet thone se tekat e saj jane bere te paperballueshme.

Producentėt e filmit pohuan se me 2011 do tė dale ne kinema filmi i trete, dhe me kerkese te Michael Bay, regjisorit, bukuroshja trasgresive ajo nuk do te jete me pjese.
Gossip.com shkruan se nje prej mundesive eshte qe Fox te vdese ne filmin e trete, edhe pse kjo eshte mohuar nga zedhenesi i saj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Eshte heret per te vdekur.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: