Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie zevendeson Theron?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie zevendeson Theron?   12/10/2009, 20:02

Angelina Jolie mund ti rrembeje nje rol Charlize Theron per te perforcuar reputacionin e saj prej vajze qe nuk i respekton rregullat dhe kerkon ti marre gjerat me hir o pahir. Po flasim per remake-un e "Anthony Zimmer", filmit francez te 2005.
Charlize Theron dhe Tom Cruise kishin qene zgjedhja e pare e “The Tourist’’ titulli i ri i filmit qe flet per nje agjente e cila kthehet ne te kerkuar nga policia kur vihet ne ndjekje te te dashurit te saj. Pak kohe me vone Cruise u tėrhoq nga filmi pėr tė luajtur nė filmin “Wichita” me Cameron Diaz, ndėrsa nė vend tė tij ėshtė angazhuar Sam Worthington.

Ndėrkohė, Jolie do tė jete zevendesuesja e rradhes pasi Theron, kur ka degjuar se c’po behet ne kurriz te saj, ka vendosur te terhiqet.
Kudo ka brryla.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jolie zevendeson Theron?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: