Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Suri Cruice eshte fotografuar nga dhjetera paparace

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Suri Cruice eshte fotografuar nga dhjetera paparace   23/9/2009, 02:38

Ndonjehere te jesh V.I.P. eshte njesoj sikur te jesh aq i ‘rreshkitur’ sa te provosh edhe gjerat me te pabesueshme. Te kesh prinder te famshem si Tom Cruise dhe Katie Holmes, duhet qe qe e vogel te provosh se je pjese integrale e Hollywoodit, duhet te dukesh gjithmone mire, e kuruar, dhe te besh te tjeret qe te flasin per ty, edhe pse mund te jesh vetem 3 vjec.
Suri Cruice eshte fotografuar nga dhjetera paparace ndersa ecte (o sfilonte, su mor vesh) me takat e saj te bardha.
Qe femijet mund te veshin taka, kjo nuk eshte ne kundershtim me asnje ligj boteror. Qe mund te demtoje shendetin e femijeve, per kete s’dime ctju themi sepse s’ka pasur ndonje reagim eksperti. Por qe nuk jemi mesuar te shohim nje tre-vjecare me taka taka, kjo eshte e sigurte…
E sigurte eshte gjithashtu se vajza ka te ardhme.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Suri Cruice eshte fotografuar nga dhjetera paparace
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: