Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Njeriu i pare qe nuk merret me thashetheme.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Njeriu i pare qe nuk merret me thashetheme.   23/9/2009, 02:36

Eshte Jennifer Aniston e cila ka thėnė se nuk i intereson jeta private e tė tjereve, tė famshem apo jo. Kjo mbase eshte edhe arsyeja se pse hutohet kaq shume sa here qe te gjithe, i madh e i vogel, i famshem ose jo, interesohen per jeten e saj.

‘Rachel’ nuk ka pranuar te tregoje asgje sa i perket sekreteve te saj, dhe as nuk preferon te lexoje revistat apo gazetat me sekretet e kolegeve.

“Nuk jam ne dijeni nese ekziston nje rregull i shkruar ku thuhet: je person publik, tani kemi te drejte te gjithe te dime edhe se cfare ngjyre i vesh breket. Eshte e padurueshme” ka thėnė aktorja ne premieren e filmit e saj me te ri duke shtuar

“Edhe pse ka nga ata qe pretendon se ky rregull ekziston une do te jem gjithmone kunder tyre. C’eshte e imja eshte e imja. Ne film nuk jam une, eshte personazhi”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Njeriu i pare qe nuk merret me thashetheme.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: