Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Justin Timberlake nuk ka qene edhe aq ne "qejf"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Justin Timberlake nuk ka qene edhe aq ne "qejf"   23/9/2009, 02:35

Edhe pse i gėzuar pėr ēmimin e parė Emmy ne karrieren e tij, Justin Timberlake nuk ka qene edhe aq ne ‘qejf’ pasi edhe pse i pranishem ne ceremoni gjendja e tij shendetesore nuk ishte me e mira.

Madje ai aty ishte vetem, pa te dashuren Jessica Beil e cila ishte dhe me rende, shtrire ne krevat me grip: fale zotit jo gripi AH1N1. Timberlake ka thene per mediat e pranishme:

- “Unė jam goxha me mire, ndersa ajo (Jessica Beil) eshte duke ngulcuar ne krevat… Jemi bere njesoj”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Justin Timberlake nuk ka qene edhe aq ne "qejf"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: