Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cruise out again.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cruise out again.   23/9/2009, 02:34

Perpara se filmi i fundit i te ndjerit Heath Ledger te dale ne kinema, regjisori Terry Gilliam ka folur per mediat, per kohen e veshtire pas vdekjes se protagonistit te "The Imaginarium of Doctor Parnassus".
Ylli i filmit “Mission: Impossible”, Tom Cruise ishte shprehur i gatshėm ta zėvendėsonte Ledger, mirėpo Gilliam e kishte rrefuzuar duke pretenduar se Cruise nuk ishte i duhuri.

“Dėshiroja aktorė tė cilėt ishin miq tė Ledger. Vdekja e Heath krijoi njė situate qe kėrkonte zgjidhje tė zgjuar. Kam shkuar deri aty sa te bej gjera qe s’me shkonte ne mendje” thotė Gilliam.

Regjisori e ka konsideruar kreative mėnyrėn e kompletimit tė filmit me tre aktorė: Johnny Depp, Jude Law dhe Colin Farrell, tė cilėt luajnė tė njėjtin karakter me njė transformim tė lehtė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Cruise out again.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: