Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vit humbjesh te medha.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vit humbjesh te medha.   23/9/2009, 02:33

Vazhdojne humbjet e medha nder artiste gjate ketij viti. Njerez te medhenj qe ikin nga kjo bote para kohe. Te henen ne mbremje ishte koha per 57-vjeēarin Patrick Swayze, i cili nderroi jete pas luftės 20 mujore me kancerin ne pankreas. Lajmi eshte dhene nga zedhenesja e aktorit dhe balerinit te ‘Dirty Dancin’.
- “Patrick Swayze ka ndėrruar jetė qetėsisht prane familjes pas luftes me kancerin ne 20 muat e fundit”, tha Annett Wolf nė deklaratėn e publikuar te henen ne mbremje.

Gruaja e Swayze, Lisa, ka thėnė pėr “ABC News”, se ajo dhe vėllai i aktorit Donny Swayze, ishin prane tij nė momentin kur Patrick mbylli syte nje here e pergjithmone.
-
Dy filmat me te njohur te Swayze jane "Dirty Dancin" dhe "Ghost", super te pare edhe ne Shqiperi ne fillimin e viteve ’90. Ai ishte diagnostikuar me kancer nė janar tė vitit 2008, dhe perkunder parashikimeve te mjekeve ai arriti te jetonte me gjate.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vit humbjesh te medha.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: