Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna ndryshe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna ndryshe   23/9/2009, 02:32

Akon dhe Ne-Yo janė duke i dhene nje dore Rihannas per tė marre veten nga me Chris Brown. Kenga e re qe kane shkruar per bukuroshen nga Barbados eshte e eger gati gati e inatosur.
Kėngėtarja nuk ka pranuar te prononcohet per lidhjen dhe ndarjen e dhunshme me Brown. Ne-yo nga ana e tij konfirmon se Rihanna po shfaq gjithe zemerimin ne studio, dhe kjo per kompozitorin eshte nje gje e mire.

“Nuk po bejme vetem nje kenge por nje album te tere i cili reflekton shume grinte dhe zemerim. Tektstet e kengeve thone gjera qe nuk i keni degjuar me pare" ka thene Ne-Yo.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rihanna ndryshe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: