Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cobain nuk eshte per tu shitur.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cobain nuk eshte per tu shitur.   23/9/2009, 02:31

E veja e Kurt Cobain Courtney Love ka kėrcėnuar se do tė ngrejė padi ligjore kundėr nje kompanie lojerash te cilet kane shfrytezuar imazhin e ishbashkeshortit te saj per nje loje qe quhet Giutar Hero.
Gjiganti i lojėrave, Activision, ka krijuar karakterin e Cobainit nė Guitar Hero 5, qė ėshtė hedhur nė treg mė date 1 te ketij muaji.

Nirvanisti shfaqet krahas te tjere idhujve: Jimi Hendrixit, Johnny Cash, Shirley Manson dhe Matt Bellamy.

Kompania kishte thėnė se ka siguruar lejen nga pjesetaret e tjere te Nirvanave, madje edhe nga vete Love e cila pretendon te kunderten dhe thote se do ta coje ceshtjen ne gjyq.
Kjo ngeli gjyqeve.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Cobain nuk eshte per tu shitur.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: