Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mickey Rourke ėshtė duke kėrkuar dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mickey Rourke ėshtė duke kėrkuar dashuri   23/9/2009, 02:30

Beqar edhe pse ‘i lashte’: Mickey Rourke ėshtė duke kėrkuar dashuri nė Londėr. E ka ndare mendjen, o britanike o hic fare.
Pas divorcit nga Carre Otis mė 1998, Rourke ka preferuar tė qėndrojė vetėm me qenin e tij. Po mbase tani ka ardhur koha per te kerkuar nje dashuri te re, dhe per te ‘Parajsa Femerore’ eshte Britania e Madhe.

- “Jam duke kėrkuar nuse. Angleze. Dua te jetoj ketu, kam gjetur nje palester te mire, dhe me thene te drejten Londra eshte per mua si shtepi e dytė”, ka thėnė kandidatura Oscar per aktorin me te mire tek ‘The Wrestler’. Nese nuk e keni pare e gjeni tek Hits! Ne DIGITALB.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mickey Rourke ėshtė duke kėrkuar dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: