Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Janet Jackson ne udhekryq.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Janet Jackson ne udhekryq.   23/9/2009, 02:29

Janet Jackson ka thene se i ndodh shpesh te harroje se vellai i saj, Mbreti i Pop-it, Michael ka vdekur. E ka shume te veshtire ta pranoje kete fakt. 43-vjeēarja, me e vogla e familjes Jackson, po kalon caste te veshtira ne gji te familjes me te tronditur te ketij viti ne bote, pas humbjes se mitit te Pop-it me 25 Qershor te ketij viti pas nje mbidoze Propofoli.

- “Vėllai im ėshtė, desha tė them ishte... mė falni, s’mbe besohet se do them ishte…”, ka thene e perlotur Janet, hallet e se ciles nuk perfundojne ketu.
Ajo ka konfirmuar gjithashtu se ėshtė ndarė nga nje tjeter njeri i rendesishem ne jeten e saj, i dashuri Jermaine Dupri. Per ndarjen e tyre spekulimet kishin kohe qe qarkullonin.
Dupri mungoi nė ceremoninė e varrimit tė vėllait tė Janet, Michael Jackon, dhe kjo i nxiti faqet e thashethemeve tė spekulojnė se ata i kanė dhėnė fund lidhjes sė tyre shtatėvjeēare.

Zerat e pakonfirmuar thone se Janet edhe pse tashme beqare, po shikon mundesine per tu bere mama, duke adoptuar nje femije.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Janet Jackson ne udhekryq.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: