Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ne nje ishull vetem me?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ne nje ishull vetem me?   23/9/2009, 02:27

Robbie Williams dhe Kylie Minogue. Williams ka mposhtur rivalin e tij Liam Gallagher duke u votuar si kėngėtari me tė cilin shumica e njerėzve do tė dėshironin te ishin ne nje ishull te vetmuar tip Robinson Kruzo apo Tom Hanks tek ‘Cast Away’.
‘Bastardi’ i “Feel”, duket se ka fituar simpatine e meshkujve dhe femrave, te cilat e shohin ate jo aq sa nje seks-simbol sa nje njeri me sens te holle humori dhe argetues.

Sir Paul MCCartney, zuri vendin e dytė, dhe Mick Jagger, zuri vendin e tretė. Eminem duhet te kenaqet me vendin e katert, mesa duket shume i zemeruar per shijet e njerzve dhe ne vendin e peste gjysma e dikur-Oasis Liam Gallagher.

Sa i perket kengetareve femra kryeson Kylie Minogue ndjekur nga 1 e pesta e “Girls Aloud”, Cheryl Cole. Me pas vijne me rradhe Leona Lewis, Madonna (shume plake per te qene e para) dhe Lady GaGa (shume e cuditshme te rrish me nje femer qe perflitet te jete mashkull).

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ne nje ishull vetem me?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: