Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vogue ngel Victorian.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vogue ngel Victorian.   23/9/2009, 02:25

Victoria Beckham ka humbur shanset e saj pėr tė dalė nė kopertinen e revistės ikone amerikane te modes: Vogue.
Sipas “Daily Mail”, Posh-Spice kishte hequr Exstension (zgjatimet artificiale te flokeve) dhe ka ndryshuar numrin e gjoksit (mesa duket e ka bere me te vogel) per te dale ne kete kopertine. Por ne te njejten kohe ka pozuar edhe per rivalen e Vogue, Elle Magazine, ndaj te irrituar nga ky veprim i super-mamase stafi i Vogue e ka pezulluar kopertinen, madje nen ze thone se nuk duan tja dine me per Znj. Beckham.


“Victoria per shkak se ka pozuar per Elle, nuk do te jete pjese e Vogue per te pakten kater muaj. Kjo per nje njeri te deshperuar per publicitet nuk eshte pak" thone zera te brendshem te revistes.
Sidoqofte ajo ka qene ne kopertinen e edicionit rus dhe britanik te ‘bibles’ se stilisteve : Vogue.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vogue ngel Victorian.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: