Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Video nė Albade.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 31
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Video nė Albade.com   5/9/2009, 05:05

Pėrshėndetje,

Tani keni mundėsi tė postoni edhe video nga Youtube.com Google.com etj, lexoni regullat mė posht se si mud tė postosh video dhe qfar regulla nevoiten:

- Hapni temė tė re pėr cdo Video.
- Video duhet qė tė jet pa tjetėr nga uebfaqja 'YouTube.com'.
- Video me material porrnografike nuk lejohen, ndodhė qė tė pėrjashtoheni nga forumi.
- Nėse video pėrmban material humoristik nė titullin e shėnoni [Humor] dhe pastaj teksti nėse ėshtė muzikė e bėn [Muzike] etj.

Shembull:
[Humor] Stupcat - Egjeli 2
[Muzike] Adelina Ismaili - Mos ma ndal


Pyetje:
Si mund tė postoj video , nuk di ku tė klikoj dhe si ?

Pėrgjigjje:
Sic tregova edhe mė lartė video duhet tė jetė nga uebfaqja 'YouTube.com' tash do tju tregoj si postoni njė video shiko shembullin mė poshtė .

Shembulli :
Ne duam ta psotojm kėtė video http://www.youtube.com/watch?v=kCVGHSMZ0ws
me lart e kam bėrė at codin me ngjyrė tė kuqe sepse atė cod ju duhet ta kopjoni dhe ta postoni nė forum kėshtu:

Kodi:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kCVGHSMZ0ws[ /YOUTUBE ]

Rezultati:


Ju faleminderit. Nese ju duhet ndihme shkruani ketu.

Stafi Albade.com

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Video nė Albade.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Rreth projektit Albade.com-
Kėrce tek: