Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Greqi, arrestohen dy shqiptarė pėr trafik lėndėsh narkotike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Greqi, arrestohen dy shqiptarė pėr trafik lėndėsh narkotike   3/8/2009, 21:54

Dy shqiptarė janė arrestuar nga policia greke nė Kretė. Tė arrestuarve ju gjetėn dy paketa me drogė, qė prisnin t’ia shisnin njė klienti tė tyre. Arrestimi u bė, pas ndjekjes disa ditore tė kėtij tė fundit. Dy shqiptarėt e arrestuar, emrat e tė cilėve nuk bėhen publik, janė tė moshave 23 dhe 27 vjeē. Sasia e drogės sė sekuestruar ėshtė 1.4 kg kanabis sativa, njė sasi e vogėl kokainė dhe tre peshore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Greqi, arrestohen dy shqiptarė pėr trafik lėndėsh narkotike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: