Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Red Hot Chili Peppers "Denoncojne TV"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Red Hot Chili Peppers "Denoncojne TV"   26/11/2007, 04:34

Kalifornianet kane shpikur "Californication", nje term qe sipas tyre, eshte shpikur, bere i famshem, dhe u perket atyre. Keshtu kane hedhur ne gjyq Showtime Networks, duke qene se keta te fundit do te bejne nje serial qe
quhet "Californication".
Ylli i ketij seriali eshte David Duchovny, i njohur per rolin e tij tek "X Files" ose "Evolution".
Ai luan rolin e nje shkrimatri, Hank Moody. Anthony Kiedis dhe te tijet, i kane paraqitur nje denoncim Gjykates se Larte ne Los Angeles, me justifikimin "fjala e perdorur eshte thene per here te pare, nga ky grup
muzikor, dhe menjehere sapo degjohet, komercialisht i
bashkangjitet ketij grupi". Ne fakt lufta per te privatizuar gjithcka, dhe per tu bere sa me origjinale, ne boten e biznesit, ka bere qe kompanite e ndryshme te hedhin ne gjyq njera - tjetren, pse perdoret kjo apo ajo ngjyre. Tani qe filloi dhe beteja per fjalet gjerat do te behen gjithmone e me te komplikuara. Ky eshte nje skenar i cili mund te na kufizoje menyren e shprehjes, sepse dikush mund te te hedhe ne gjyq, pse perdor kete apo ate fjale. Kerkesat e "piperkave" jane qe Showtime Network ti demshperbleje dhe te mos perdore me fjalen e "krijuar"
nga ta. Kesaj here kane qene me te vertete shume djeges.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Red Hot Chili Peppers "Denoncojne TV"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: