Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ulen temperaturat nė fillim jave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ulen temperaturat nė fillim jave   25/7/2009, 15:45

Duke nisur prej sot temperaturat nė vendin tonė pritet tė shėnojnė njė ulje me 1-2 gradė celcius. Kjo ulje do tė jetė mė e ndjeshme gjatė ditės sė nesėrme, qė do tė shoqėrohet edhe javėn e ardhshme. Ndėrkohė dje temperatura qė ka regjistruar termometri nė ajrin e nxehtė tė diellit, ka qenė 44 gradė Celsius, ndėrsa nė hije 39 gradė. Rekomandohet qė moshat e treta, pacientet kronikė dhe fėmijėt e vegjėl duhet tė bėjnė kujdes, duke mos dalė nga shtėpia prej orės 10 deri nė orėn 18, kur shėnohet dhe piku I temperaturave tė larta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ulen temperaturat nė fillim jave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: