Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Cifti i Shqyer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Cifti i Shqyer   10/7/2009, 15:31

Cifti i arte i Hollywood-it eshte ne krize. Brad Pitt dhe Angelina Jolie, sipas mediave, kryesisht atyre te shkruara, nuk jane me te lumtur. Thuhet gjithashtu se ata jane aq larg njeri-tjetrit saqe as nuk flene me bashke.
Anglezet, kane filluar qe tani me ekzagjerimet duke organizuar baste per te parashikuar se cilet do te jene partneret e rradhes te dy bukurosheve.

Rikthimi i Pitt ne krahet e ish-bashkeshortes Jennifer Aniston eshte kuotuar me lart se gjithcka, ndersa sa i perket Angelinas ka disa mundesi. Ajo mund te perfundoje se shpejti ne krahet e kolegut Liev Schreiber.

Thashethemet e fundit flasin per nje lloj intimiteti mes dy aktoreve, te cilet po kalojne momente jo te mira ne familje sepse mesa duket edhe Liev po kalon periudhe te erret me te fejuaren dhe nenen e femijeve te tij, Naomi Watts.

Bastexhinjte nuk hedhin poshte edhe mundesine e kthimit te Jolie me ish-bashkeshortin, Billy Bob Thornton.

Fantazia shkon me tej kur ka nga ata qe vene bast se Angelina do te shkoje tek partneret femra, duke qene se ne te kaluaren ajo ka pranuar te jete biseksuale. Emrat ketu jane kamboxhiania Jenny Shimizu (e cila eshte me te vertete shume e shemtuar) ose Lindsay Lohan.

Me pak te kuotuar jane Javier Bardem, Josč Fidalgo apo Olivier Martinez (3 super-macho).

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Cifti i Shqyer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: