Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Imbruglia ne ‘ethe’.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Imbruglia ne ‘ethe’.   10/7/2009, 15:26

Ylli i muzikes dhe i telefilmit australian Natalie Imbruglia mund te kete filluar nje lidhje romantike me trasheguesin (ose njerin prej) e fronit Britanik Princin Harry. Cifti jane fotografuar dore per dore duke pare tere qejf nje koncert te The Killers (‘Human’) ne Londer.
Imbruglia, e ndarė nga vokalisti i Silverchair (grup alternative-rock-u australian), Daniel Johns, nė 2008, pas koncertit ka shijuar nje darke tipike londineze (pra jo nen driten e qirinjve) me bjondin me faqe te kuqe.

“Harry dukej i gėzuar ne krah te saj. Gjate koncertit kercenin te kapur dore per dore, dhe benin shaka. Kane qeshur gjate gjithe nates” " komenton ‘The Sun’ fotot e shkrepura nga paparacet e saj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Imbruglia ne ‘ethe’.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: