Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Smith shkon me pushime.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Smith shkon me pushime.   10/7/2009, 15:23

Will Smith ėshtė terhequr per nje fare kohe nga profesioni i tij, aktrimi pėr t’u kujdesur pėr fėmijėt. E shoqja ben te kunderten: Jada Pinkett Smith ėshtė duke punuar nė njė seri tė re televizive amerikane: “HawthoRNe”.
Edhe pse thote se eshte shume i mire me femijet e tij, veshtiresia me e madhe, eshte te gatuaje per ta:

“Will nuk gatuan. Punesojme kuzhinere nė shtėpi qė i bėjnė kėto gjėra. Por, Will bėn shume mire rolin e babait. Nėse ka ndonjė problem, nuk kam nevojė tė shqetėsohem pasi ai mė mbulon shume mire”, ka thėnė Pinkett Smith.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Smith shkon me pushime.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: