Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Coldplay behen frymezues…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Coldplay behen frymezues…   10/7/2009, 15:23

Per Leona Lewis e cila dėshiron njė zė mė shumė rrock nė albumin e saj tė dytė, duke u perpjekur tė pėrsėrisė suksesin e debutuesit “Spirit”.
Kengetarja e “Bleeding Love”, e cila prej kohesh eshte mbyllur ne studio, po degjon shume muzike rrock �" pop per te gjetur nje tingull te ri terheqes. Per gazetaret ajo ka thene:

“Si cover bera kengen e Snow Patrol ‘Run’, dhe me pelqeu shume menyra se si u prit, ndaj dua dicka te ngjashme per albumin e ri, tip Coldplay”.

Leona Lewis do te nxjerre ne treg albumin e ri ne vjeshte te ketij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Coldplay behen frymezues…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: