Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brown nuk vishet portokalli.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Brown nuk vishet portokalli.   10/7/2009, 15:22

Chris Brown ka kaluar muaj duke mohuar se ai kishte sulmuar ish-tė dashurėn e tij, Rihanna, por kur perballja ka qene ne sallen e gjyqit, ai i penduar, ka kerkuar falje per aktin e shemtuar qe kreu perpara ceremonis Grammy Awards ku ishin te ftuar te dy, por ku nuk shkoi asnjeri.
Edhe pse vendimi nuk eshte dhene akoma Brown mund te denohet me gjashte muaj pune ne komunitet, si dhe me 5 vjet i lire me kusht. Marreveshja eshte arritur ne momentet e fundit.
Rihanna beson se dėnimi ėshtė ‘i drejtė’, ndėrsa Chris Brown mund tė marrė frymė lirisht, pasi fillimisht mendohej te shkonte katervjet pas hekurave.

Rappe-ri ėshtė urdhėruar ti qėndrojė tė pakten 45 metra larg Rihannes, me perjashtim te rasteve kur duhet te jene ne te njejten ceremoni artistike, distanca shkurtohet ne 9 meter.
Pra praktikisht ata te dy nuk mund te bejne me asgje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Brown nuk vishet portokalli.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: