Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Victoria’s nuk i rri ne nje vend.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Victoria’s nuk i rri ne nje vend.   10/7/2009, 15:21

Posh Spice, Victoria Beckham, dėshiron tė filloje nje karriere si aktore, pasi e pa se ajo si kengetare nuk pi me uje.
Sipas mediave britanike, Victoria, ėshtė e vendosur tė lėrė gjurmė nė Hollywood, dhe punen e ka nisur me leksionet qe po merr per aktrim. Nje prej deshirave te saj me te medha eshte te kete nje rol ne filmin e dyte ‘Sex and the City’, i cili del ne Maj te vitit qe vjen. Roli i saj i pare ishte tek versioni amerikan i ‘Ugly Betty’, ku luante vetveten, dhe puna nuk kishte ndonje veshtiresi kushedi.

“Victoria do te ishte e kenaqur edhe me nje rol te vogel ne ate film, por po perpiqet shume qe te binde regjisorin ti besoje dicka te madhe” �" shkruan News of the World -
“Victoria gjithmonė e ka dashur kinemanė, veēanėrisht filmat e vjetėr. Nuk eshte larg dita kur do te shkoje te beje audicione si te gjitha aktoret e reja”
Mesa duket dikush duhet ti thoje David qe gruaja i paska shkare. Nje film me Victoria Beckham parashikohet nje deshtim qe ne ere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pussycat nuk ndahen!   10/7/2009, 15:21

Pussycat Dolls mohojne per te disaten here ndarjen. Ka qene nje prej anetareve, Melody Thornton qė ka hedhur poshte (serish) spekullimet.
Kohet e fundit ato janė shoqėruar vazhdimisht nga lajmet se mes tyre kishte shume mosmarrveshje pas publikimit te kenges ‘Jai Ho’ me emrin PCD feat. Nicole Scherzinger, e cila njekohe eshte anetare me te drejta te barabarta kontraktuale e grupit.

Thornton ka thene se edhe pse Nicole do te ndjeke edhe karrieren e saj e vetme, kjo nuk ndikon per keq ne planet e grupit.

“Nicole gjithmonė ka pasur gjėra shtesė pėr tė bėrė, ndryshe nga pjesa tjeter e grupit. Megjithate edhe ne kemi aspirata. Me duhet te them se ėshtė njė keqkuptim i madh se ne jemi armiqėsore, dhe se dita e ndarjes eshte afer. Si gjithmone po kalojme nje kohe shume te mire”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Victoria’s nuk i rri ne nje vend.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: