Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Dashurija

Shko poshtė 
AutoriMesazh
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 24
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Dashurija   10/6/2009, 13:38

Qka mendoni a mund te ket shoqeri ne mes te dy personav qe kan qen te dashuruar..... I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 29
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Dashurija   10/6/2009, 15:24

Mendimi jem eshte JO. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
angjelina_16
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 17
Age : 24
Location : angjelina
Registration date : 10/06/2009

MesazhTitulli: Re: Dashurija   10/6/2009, 18:55

FLM per pergjigjjen e dhen albulena sukseseee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Dashurija   12/6/2009, 22:28

Mund te ket pse jo Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Dashurija   29/7/2010, 16:29

Edhe po edhe jo.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BlueScreen
Senior Member
Senior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 912
Age : 33
Location : Anonimus
Registration date : 04/09/2009

MesazhTitulli: Re: Dashurija   1/3/2011, 01:55

Ka mundsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edoona
Junior Member
Junior Member


Female
Numri i postimeve : 6
Age : 21
Location : Kosovo
Registration date : 09/04/2011

MesazhTitulli: :)   9/4/2011, 13:59

`Unnnee menndojj se muunnd te kett shooqerii poor jo shoqeri shum e maadhe sepse nuk ndjehen rehat ne shoqeri me at njeri qe e ka dashuruar Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashurija   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashurija
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Dashuria!-
Kėrce tek: