Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gazetat qė llomotisin pėr Britney Spears

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gazetat qė llomotisin pėr Britney Spears   26/11/2007, 04:20

Britney Spears ka patur nje femijeri te veshtire. E ka thene kete nje reviste amerikane. Keshtu vazhdon karvani i "te zezave" qe thuhen per artisten.

US Weekly ka publikuar nje shkrim ku thuhet se Britney ka patur nje femijeri te trazuar, dhe se geni i "cmendurise" eshte i trasheguar brez pas brezi. Ne shkrim lexohet se gjyshja e Britneyt ka vrare veten me 1966, dhe se ne rrenjen e saj familjare, ishin te shumta rastet e depresionit dhe semundjeve psikike. Sipas revistes, arsyeja pse gjyshja e bjondes vrau veten ishte vdekja e femijeve te saj, 3 dite pasi kishte lindur.

Keshtu pra, hulumutohet se mbase sjellja e vrazhde dhe e papergjegjshme e Spears te jete e trasheguar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gazetat qė llomotisin pėr Britney Spears
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: