Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Erdha edhe une

Shko poshtė 
AutoriMesazh
zymer
Junior Member
Junior Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 41
Location : Lipjan
Registration date : 28/05/2009

MesazhTitulli: Erdha edhe une   28/5/2009, 10:34

Te dashur miq forumist,
Pas disa shfletimesh ne kete forum, verejta se ketu kemi njerez te ndryshem ne te gjitha aspektet mirpo pothaujse qe te gjita, temat, bisedat, shkresat etj etj me pelqyen pa mase andaj edhe une vendosa qe te shkruaj dhe te prezantohem.

Pra:
Emri im i vertete eshte Zymer, jetoj ne kosovė ne nje qytet te vogel, Lipjan, ne fakt ne periferi te keti qyteti edhe pse punoj ne qytet.Tani me duhet te flas diqka rreth vetes. Gjatesia 172, pesha rreth 75kg. 32 vjeqar dhe dy femijė dhe tani I divorcuar.

Tani punoj polic ne qytetin tim. Edhe pse e dua sportin, kohen e fundit nuk po mund te merrem me te, pasiqe nuk po me premton koha! Kuptohet behet fjal per vrapim! Shkolla te cilen isha gjer me tani e kam shum afer ne te cilen u rrita e u edukova, tani Jetoj me nenen dhe dy te dashurit e mi (femijet) qe aq shum i dua.

Mos te ju vjen befasi nese me se shpeshti i shifni fotot ne natyrė, e dua natyren!

Keto fotografi i kam per kujtim.

Nuk pi duhan, nuk pi alkool, nuk mendoj se eshte e shendetshme e as atraktive ti konsumosh keto dyja, besoj se pajtoheni me mua. Siq thash edhe me lart, me pelqen shetija ne natyre dhe shenjetaria!

Me von do i shihni edhe disa nga fotot ku kam marrur pjes ne disa nga garat, ku ne nje nga ato edhe kam kapur vendin e pare.Kisha dashur qe te me shkruani dhe te krijojme nje lidhje te re shoqerore, kur them kisha dashur, nuk mendoj se eshte e domosdoshme. E di se dukja e njeriut dhe bota private nuk jan te njerezishme te kerkohen.Mendoj se eshte mir te ju shkruaj edhe per qytetin tim, me te vertete me pelqen. Eshte qytet shum i bukur, e dua kete qytet Me pelqen te eci neper rruget e tija gjat nates. Ne, me shoqeri kohė pas kohe shkojm edhe ne qytetet tjera, ne kete qytet me pelqen edhe kur vjen pranvera, cicerrima e zogjeve, rrezet e diellit dhe ngrohtesia e qete. Ndjehem sikur po fillon nje jete e re tek unė.

Tani do te doja qe te me shkruani rreth vetes. Me shkruani rreth hobit tuaj, shoqeris, me thuani ku jetoni, me se merreni etj etj, me shkruani gjithqka rreth vetes por edhe mos hezitoni te me pyesni do te provoj tu pergjigjem per gjithqfar, ne te gjitha pyetejet tuaja. Pres te me shkruani. Miku i juaj Zymeri Nga Lipjani.

Ps. E di se kam qen pak i gjat ne rrefim por aq shum me pelqeu ky forum sa qe nuk mundja te ndalem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Erdha edhe une   2/6/2009, 14:59

Mire se erdhet zymer dhe flm per prezantimin, uroj t'ja kaloni sa me mire me shoqerin tone...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Erdha edhe une
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shoqėria :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek: