Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eminem koke e kembe ne studio.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eminem koke e kembe ne studio.   16/5/2009, 14:47

Capkeni Eminem ka nėnshkruar njė marrėveshje tė re me Universal Music Publishing Group, duke treguar se angazhimi i tij profesional ne te ardhmen do te jete shume me serioz sesa ne vitet e shkuara.

Reperi ėshtė tėrhequr nga skena muzikore pas albumit “Encore” (2004). Nje vit me vone ai publikoi nje album me kenget me te mira, dhe u mendua se do te varte njehere e pergjithmone mikrofonin ne gozhde.

Mirepo suksesi i “We Made You” (momentalisht ne radio), e beri te ktheje mendje, dhe kete muaj do te dale edhe albumi i plote “Relapse”. Kontrata eshte disavjecare, keshtu per ca kohe do te degjojme (urojme) gjera te mira nga The real Slim Shady.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Eminem koke e kembe ne studio.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: