Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kejsi ne finalen e Eurovision

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kejsi ne finalen e Eurovision   16/5/2009, 14:47

Fituejsa e Etheve ne Top Channel, Kejsi Tola, ajo qe na perfaqeson ne Eurovision kendon ne finalen e se shtunes mbrema mes 24 shteteve te tjera.

Tė enjten mbrėma nė gjysmėfinalen e dytė tė Eurovisionit, Shqiperia beri nje paraqitje te kenaqshme, e mjaftueshme per ta cuar ne finale.

Gjithashtu u kualifikuan dhjetė shtete: Azerbajxhani, Kroacia, Ukraina, Lituania, Shqipėria, Moldavia, Danimarka, Estonia, Norvegjia dhe Greqia.

Nė natėn e parė gjysmėfinale u kualifikuan: Turqia, Suedia, Izraeli, Portugalia, Malta, Finlanda, Bosnja dhe Hercegovina, Rumania, Armenia dhe Islanda, ndėrkohė qė Rusia, Franca, Gjermania, Britania e Madhe dhe Spanja, janė kualifikuar automatikisht, dhe ėshtė ky numri i plotė prej 25 shteteve tė kualifikuara pėr finalen e madhe tė tė shtunės mbrėma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kejsi ne finalen e Eurovision
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: