Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Top Fest, Finale mes lotesh dhe klithmash!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Top Fest, Finale mes lotesh dhe klithmash!   16/5/2009, 14:45

Te dielen ne nje ceremoni alla perendimorce u ndane cmimet me te rendesishme te muzikes moderne shqiptare. Fituesja e madhe e mbremjes ishte 20 vjecarja, tre here pjesmarrese ne Top Fest, 2 here si vokaliste e NGROBA, kesaj here vetem �" Linda dhe kenga Enderroja. Kenga e cila morri me shume vota nga publiku dhe u gjykua si me e denja per Cmimin e Madh nga juria e madhe u kendua mes lotesh nga te gjithe artistet ne skenen ku u kenduan hitet e ketij sezoni.

Kjo nate shperthimesh te paparashikuara, qe u ndoq nga 6.000 njerez live, dhe miliona te tjere ne TCH, do te mbahet mend edhe si transmetimi i pare televiziv qe xhirohet dhe transmetohet ne kualitet superior HIGH DEFINITION i transmetuar LIVE ne HD2, Digitalb.ARTISTJA FEMER ME E MIRE
JEHONA SOPI

ARTISTI MASHKULL ME I MIRE
BLERO


BEST HIP HOP
F.KEY
BEST RNB
DUFYYBEST DANCE
ELIZA HOXHA


BEST POP & ROCK
REZARTA SMAJABEST GROUP
NRG BAND
BEST ALTERNATIVE
LINDA NE BOTEN E CUDIRAVEBEST NEW ARTIST
DAJANA SIMONIBEST INTERPRET
KASTROZISOBEST SONG
XUXI FEAT ANDOS �" FREE SPIRIT
BEST VIDEO
TROJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Top Fest, Finale mes lotesh dhe klithmash!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: